ZABEZPIECZ SWOJE IMPERIUM!

USŁUGI DLA DUŻYCH FIRM

system inteligentnego budynku

W skład tego systemu wchodzi mnóstwo elementów do wyboru np.: czujniki dymu, ruchu, zalania, gazu czy przemieszczenia. System składa się również z urządzeń do sterowania elementami domu np. roletami, bramą, światłem. Jesteśmy w stanie spersonalizować system tak, aby państwo czuli się jak najbardziej komfortowo w swoim domu czy mieszkaniu.

usługa monitorowania

Nasza stacja monitorowania czynna 24h/7 jest w stanie na zasadzie monitoringu wizyjnego obserwować podgląd z Państwa kamer w razie np. gdy czujnik ruchu się uruchomi. Istnieje także możliwość powiadomienia sms odbiorcy. Usługa może obejmować także monitoring pożarowy.

system monitoringu

Nasz zespół zamontuje u Państwa spersonalizowany dla danego obiektu system monitoringu z możliwościami podglądu na żywo, rejestrowania i wieloma innymi funkcjami, które mamy w ofercie.

systemy ppoż

Projektujemy i wykonujemy kompleksowe rozwiązania systemów przeciwpożarowych dla firm. Jako jedyni w Jaworznie jesteśmy połączeni z Komendą Miejską Straży Pożarnej w zakresie monitorowania zagrożeń pożarowych. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i kompleksowe.

system alarmowy

Jesteśmy w stanie zamontować system alarmowy, który w razie wykrycia zagrożenia przyśle powiadomienie sms pod wskazany numer ewentualnie do naszej stacji monitorowania. System można rozbudować o wiele funkcji, które zabezpieczą obiekt. Nasze systemy alarmowe świetnie zabezpieczają obiekt. polecamy skontaktować się z naszym zespołem w celu zapytania o szczegóły.

Usługa ochrony

Usługa ochrony polega na fizycznej obecności naszych pracowników na terenie chronionym w przypadku uruchomienia alarmu, sabotażu systemu wraz z czujnikami. Nasz zespół również jest w stanie wstawić się na obiekcie na odpowiednie wezwanie od państwa czy tez kliknięcia przycisku napadowego. Pojawiamy się też w czasie obawy przed napadem na państwa obiekt.

domofon

Nowoczesne rozwiązania domofonowe sprawiają, że życie staje się łatwiejsze. Proponujemy domofony video z zatrzaskami elektromagnetyczymi, które otwierają bramkę, bramę po naciśnięciu guzika.

centrale telefoniczne

W ofercie posiadamy również planowanie
i kompleksową realizacje projektów central telefonicznych dla każdej, niezależnie od rozmiaru firmy. Usługa projektowania central telefonicznych realizowana jest na najwyższym poziomie przy zachowaniu odpowiednich standardów.

Przykładowe realizacje

Przedstawiamy przykładowe realizacje wykonane przez NOWINEX. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem dbamy o każdy szczegół naszych zleceń.

Interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj się, a my dołożymy wszelkich starań żeby przygotować dla Ciebie idealny projekt!

Monitorowanie sygnałów od 50 złotych miesięcznie.

nAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak, bez problemu nasz zespół stworzy dla Ciebie spersonalizowany zestaw czy nawet cały system zabezpieczeń, który może być poszerzony o dodatkowe czujniki gazu, dymu, czadu itp.

Jasne, tym głównie się zajmujemy. Staramy się jak najlepiej zaplanować system, a następnie profesjonalnie wdrożyć go u Państwa na obiekcie.

Oczywiście, to bardzo często proponowane przez nas rozwiązanie, ale najlepiej jest spotkać się u państwa by zobaczyć obiekt w rzeczywistości.

Jeżeli w obiekcie mają państwo gotowe okablowanie, proponujemy wybór systemu przewodowego, natomiast jeśli obiekt jest wykończony, gotowy do użycia rekomendujemy wybrać system bezprzewodowy, które jest równie dobry.

NOWINEX to firma zajmująca się wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami i systemami sterowania. Skontaktuj się.