NASZE USŁUGI

Wszystkie świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Nasza świetnie wyszkolona załoga profesjonalnie wykona je u Ciebie!

Ochrona osób i mienia

Nasza firma prowadzi ochronę osób i mienia od 1990 roku. W tym czasie zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Współpracujemy z Komendą Miejską Policji w Jaworznie, Komendą Miejską Straży Pożarnej w zakresie poprawy bezpieczeństwa miasta.

Systemy alarmowe

W zakresie systemów alarmowych włamania, pożaru, kontroli dostępu i systemów wizyjnych współpracujemy i bazujemy na sprzęcie takich firm jak: Digital Security Controls, Paradox, Crow Elektronic Engineering, Satel, Roger, Dyskam, Polon-Alfa, Alkam System Elektronik,

monitoringjaworzno

Systemy monitoringu

Na Państwa życzenie możemy przeprowadzi audyt bezpieczeństwa obiektu. Specjaliści do spraw zabezpieczenia technicznego na podstawie wizji lokalnej określą jakie należy zastosować rozwiązania by monitoring spełniał swoją funkcje jak najlepiej może. 

ppozslaskie

Monitoring pożarowy

Nasza firma współpracuje z Komendą Miejską Straży Pożarnej w zakresie monitorowania sygnałów pożarowych oraz planowania i wykonawstwa systemów PPOŻ na terenie miast Jaworzno i Mysłowice.

monitoringslask

Monitoring wizyjny

Wykwalifikowana załoga prowadzi obserwacje monitoringu na czynnej 24h/7 stacji monitorowania alarmów. 
W sytuacji zagrożenia odpowiednio na nie reaguje. 

napadowyjaworzno

Systemy napadowe

Oferujemy montaż systemów napadowych, które wsparte szybką reakcją wykwalifikowanej załogi oddziału ochrony eliminują zagrożenie związane z napadem. System napadowy świetnie sprawdza się 
w każdej firmie.

centralatelefonicznaslaskie

Centrale telefoniczne

Wdrażamy stworzone przez nas projekty całych central telefonicznych w biznesie. Nowoczesne rozwiązania w tej kwestii dają nam przewagę nad konkurencją. Jeśli potrzebujesz takiej usługi, my zapewnimy Ci ją na najwyższym poziomie.

Powerseries Touchscreen_NEW-Ready-to-Arm_C

Systemy domofonów

Projektujemy oraz wykonujemy systemy domofonów w mieszkaniach, a także w domach czy firmie. Domofon to super rozwiązanie w połączeniu z zamkami elektromagnetycznymi, kiedy nie chcemy na swoim terenie intruzów. Domofony video dają nam pewność, że mamy do czynienia z osobą nam znaną, a nie intruzem.

Smarthome

Inteligentny budynek

Prowadzimy szeroką działalność związaną z inteligentnym budynkiem. Projektujemy, wdrażamy całe systemy inteligentnych budynków, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie dla całej rodziny czy załogi firmy. To świetne rozwiązanie kiedy chcemy czuć się komfortowo w domu, mieszkaniu czy przedsiębiorstwie.

Oferujemy także systemy transmisji mszy i innych wydarzeń on-line!

Przedstawiamy przykładowe realizacje wykonane przez NOWINEX. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem dbamy o każdy szczegół naszych zleceń.

Interesuje Cię współpraca z nami? Skontaktuj się, a my dołożymy wszelkich starań żeby przygotować dla Ciebie idealny projekt!

Monitorowanie sygnałów od 50 złotych miesięcznie.

nAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak, bez problemu nasz zespół stworzy dla Ciebie spersonalizowany zestaw czy nawet cały system zabezpieczeń, który może być poszerzony o dodatkowe czujniki gazu, dymu, czadu itp.

Jasne, tym głównie się zajmujemy. Staramy się jak najlepiej zaplanować system, a następnie profesjonalnie wdrożyć go u Państwa na obiekcie.

Oczywiście, to bardzo często proponowane przez nas rozwiązanie, ale najlepiej jest spotkać się u państwa by zobaczyć obiekt w rzeczywistości.

Jeżeli w obiekcie mają państwo gotowe okablowanie, proponujemy wybór systemu przewodowego, natomiast jeśli obiekt jest wykończony, gotowy do użycia rekomendujemy wybrać system bezprzewodowy, które jest równie dobry.

NOWINEX to firma zajmująca się wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami i systemami sterowania. Skontaktuj się.